Květná neděle on-line

Datum konání akce
5. 4. 2020 (11:30 - 12:30)

Přímý přenos mše svaté z farního kostela Narození Panny Marie.

 

On-line přenos poběží 

- přes stránky farního facebooku (na této webové stránce kliknout na f v pravém horním rohu nebo můžete na facebooku vyhledat zadáním textu  "Římskokatolická farnost Starý Plznenec" do vyhledávacího políčka)

- přes internetové stránky youtube - v neděli zadejte do vyhledávače tento  odkaz: https://youtu.be/vxkCKkdA1aM a mělo by vše samo naběhnout.

Pokud máte založený účet na facebooku, pak vám doporučuji sledování přes něj, protože na youtube dochází k problémům se zvukem a částečně i s přenosem obrazu (je to hodně závislé na kvalitě internetového signálu a dalších mnoha okolnostech).

Josef Švéda

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.