Tříkrálová sbírka 2021

Datum konání akce
1. 1. (1:00) - 25. 1. 2021

TS 2021

Milí přátelé,

ve dnech 1. – 24. ledna proběhne v České republice tradiční Tříkrálová sbírka pořádaná Charitou Česká republika ve prospěch potřebných a na podporu charitních sociálních služeb a projektů. 

Letošní 21. ročník však bude jiný, neboť při 5. stupni PES nemohou tříkrálové skupinky na koledu vyjít a potěšit další lidi dobré vůle ve společném díle solidarity s chudými. Také řada tradičních doprovodných akcí, jako je zahajování sbírky a žehnání koledníkům, je zrušena. Přesto máte možnost, jak do charitních kasiček na podporu potřebných přispět! 

ZVEME VÁS NA ONLINE KOLEDU NA WWW.TRIKRALOVASBIRKA.CZ!

Letos koledujeme také ONLINE! Díky online kasičce umístěné na oficiálním webu sbírky www.trikralovasbirka.cz můžete po zhlédnutí kolednického videa přispět na pomoc lidem v nouzi nejblíže Vašeho bydliště, a to zadáním poštovního směrovacího čísla: 33202 Starý Plzenec nebo 33204 Žákava

Máte-li zájem přispět do Tříkrálové sbírky bankovním převodem nebo složenkou na Sbírkový účet 66008822/0800 u České spořitelny, zvolte VS: 7770340 (Starý Plzenec) nebo 7770360 (Žákava)

Tříkrálové kasičky budou k dispozici i v kostelech naší farnosti při mši svaté.

Příjemné chvíle s Tříkrálovou sbírkou můžete strávit také při Tříkrálovém koncertě, který bude přenášen 10. ledna od 18 hodin na ČT1. V jeho průběhu nebo i kdykoli jindy můžete do Tříkrálové sbírky přispívat i formou DMS prostřednictvím čísel uvedených na obrázcích.

Jménem potřebných děkujeme za vaši štědrost a přízeň Tříkrálové sbírce i v nepříznivých podmínkách.

Marie Laiblová, koordinátorka

Soubory ke stažení

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.