Pouť v kostele Všech svatých

Nezvěstice, 29. října 2023

Na poutní mši svaté v nezvěstickém kostele Všech svatých se sešla celá farnost. Po mši svaté předal pan Farář Franta jmenovací listiny nově zvoleným členům Pastorační rady farnosti.

Počasí přálo a posezení v hašičské zbrojnici bylo velmi příjemné. Farníci přinesli množství sladkých a slaných dobrot. Jitka Nekolová nabídla mimo výtečných řízečků také ručně vyrobené růžence. Po dvou hodinách jsme odcházeli ze společenství, ve kterém jsme se zase více poznali.

Moc děkujeme rodině Nekolových za přípravu a organizaci. Za dobroty děkujeme nejen Nekolovým, ale všem, kteří se rozhodli věnovat svůj čas při pečení a smažení, aby bylo naše společné agapé tak úžasné.

Marie Laiblová

Odkaz na fotografie: Pouť v kostele Všech svatých

 

 

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.