XXI. Maškarní rej

Starý Plzenec, 28. 1. 2024

V sokolovně, ve Starém Plzenci pořádala farnost již

XXI. ročník Maškarního reje pro děti

V neděli 28. ledna, přesto, že venku nádherně svítilo slunce a zvalo všechny na procházku, přišlo si zatančit v maskách 45 dětí, které doprovázelo 40 dospělých.

Při hudbě, o kterou se staral Josef, se krásně dovádělo. Fandili jsme rytíři Markovi, který bojoval s drakem. Tajili jsme dech nebo křičeli nadšením při pohledu na kouzelníka. Při hrách, které vedl rytíř Marek jsme se smáli i pořádně zapotili. Pro děti byla připravena tombola a každé dostalo menší či větší dárek.

https://eu.zonerama.com/Herulinka/Album/11005051

Nás pořadatelů, kteří jsme se snažili, aby se všichni cítili skvěle bylo 14. Moc děkuji za pomoc s pečením, za darování pitíček, za focení celé akce, za výzdobu, stěhování židlí, laviček a žíněnek, za úklid po skončení akce atd. Bylo toho hodně, ale společně jsme to zvládli.

Chtěla bych poděkovat mnoha dárcům, díky nimž se podařilo vydělat 3.400 Kč. Ty budou použity příští rok na nákup tomboly.

Přeji Vám mnoho krásných zážitků jako byl tento maškarní,

Marie Laiblová

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás.